Titles you rated
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0