Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Two Cops 2Rated ★ 4.0