Series
Ratings
41- The Secret Life of DogsRated ★ 5.0
- In the FleshRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Over the Garden WallRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
91 DaysRated ★ 3.5
Polar Bear CafeRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.0
It's Always Sunny in Philadelphia Season 6Rated ★ 3.5