Movies
Ratings
843
Good NewsRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
YojimboRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 4.0- Witness for the ProsecutionRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
a Wild RoomerRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.0
The Quiet GirlRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0