Movies
Ratings
18
The Sixth SenseRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0