Titles you rated
Riders of JusticeRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 1.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
Little BoyRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 3.0
Wild RoseRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0