Titles you rated
Dr. RintarōRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Prison PrincessRated ★ 5.0- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Nemuri no MoriRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
ShinzanmonoRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
- Emergency Interrogation RoomRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 5.0
- Doctor ChousahanRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0