Titles you rated
Modern BoyRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 1.0
The MayorRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Beauty WaterRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0