Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Batman ForeverRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Damien: Omen IIRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0