Movies
Ratings
654
Sing StreetRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
SplitRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0