Series
Ratings
54
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
A Korean OdysseyRated ★ 2.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0