Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
AliensRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 0.5
Pulp FictionRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
GravityRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 1.0- Kid CopRated ★ 1.0