Movies
Ratings
58
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0