Titles you rated
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0- Bread BarbershopRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Love Is SweetRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5