Titles you rated
The Hottest StateRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 1.5
SilencedRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 1.5
Shutter IslandRated ★ 0.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 0.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
Charlie's AngelsRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5