Series
Ratings
51- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Strawberry Night SPRated ★ 5.0
Strawberry NightRated ★ 5.0
Strawberry Night: After the Invisible RainRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 1.0
H.I.TRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Perfect InsiderRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0