Series
Ratings
10
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5