Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5