Movies
Ratings
271
The NeighborsRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0