Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0