Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Thermae RomaeRated ★ 3.5
Tiger & Bunny: The BeginningRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 1.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 0.5
My Dear DesperadoRated ★ 0.5
The Front LineRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 0.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5