Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Happy-Go-Lucky DaysRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.5
I WishRated ★ 4.0