Series
Ratings
22
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
When They Cry: KaiRated ★ 4.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 2.0- 다큐멘터리 3일Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 2.5
UnframedRated ★ 3.5
PenguindrumRated ★ 5.0
Drop Dead DivaRated ★ 2.0
Drop Dead DivaRated ★ 3.0
Drop Dead DivaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0