Series
Ratings
32
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 1.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 1.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5