Series
Ratings
17
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
- War of MoneyRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0