Series
Ratings
13
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Secret HealerRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0