Titles you rated
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 1.5
The Asian AngelRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- A Hard DayRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 3.0
HELL DOGSRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
The Policeman's LineageRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 3.0
The Night Eats the WorldRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5