Titles you rated
Blue StreakRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5