Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5