Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0