Series
Ratings
29
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5