Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0