Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0