Titles you rated
Ip ManRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.5
SaltRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5