Series
Ratings
32
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 4.5
iZombieRated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0