Titles you rated
Minority ReportRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5