Series
Ratings
21
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0