Movies
Ratings
285
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 3.0
8½Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Black OxRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.0