Series
Ratings
51- WifeRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Nail Shop ParisRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0