Series
Ratings
45
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5