Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The BrosRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0