Titles you rated
PinocchioRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0