Titles you rated
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
DexterRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0