Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0