Series
Ratings
27
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5