Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 1.5
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0