Series
Ratings
56
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Come Back AliveRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0