Series
Ratings
36
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0