Titles you rated
Rated GRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hometown LegendsRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
- Sharp3Rated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.5
Sharp2Rated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0- Match Made in HeavenRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5