Titles you rated
DownfallRated ★ 3.5
Tale of CinemaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Wall StreetRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 1.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5